Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

KREDITŲ SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1085 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MV GROUP

Tau bus patikėta:

Darbas susijęs su įmonės ir dukterinių įmonių Baltijos šalyse klientų skolų valdymu, ataskaitų vertinimu ir kontrole. Darbas apima:
 • bendravimą su vadybininkais dėl įmonės klientų skolų bei mokėjimų;
 • klientų skolų pagal rengiamas ataskaitas analizę, vertinimą, įžvalgų pateikimą;
 • pirkimo-pardavimo sutarčių tikrinimą, registravimą ir kontrolę;
 • skolų su pirkėjais derinimą, ataskaitų pateikimą;
 • naujų klientų/tiekėjų suvedimą į apskaitos programą;
 • kreditorinių reikalavimų ruošimą, pateikimą;
 • delspinigių aktų išrašymą, siuntimą klientams, jų registravimą ir kontrolę.

Sėkmei atrankoje reikalingi įgūdžiai/patirtis:

 • aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina buhalterinės apskaitos srityje);
 • MS Office vartotojo žinios (Excel, Word - būtina);
 • anglų bei rusų k. – privalumas;
 • darbo patirtis su Microsoft Axapta - privalumas;
 • komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas, sugebėjimas dirbti komandoje ir operatyviai priimti sprendimus.

Jei:

 • svajoji apie darbą vienoje didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse;
 • mėgsti darbą su skaičiais;
 • gali pasigirti atidumu detalėms;
 • nebijai paskambinti nepažįstamam asmeniui.

Tu esi ta(-s), kurio(-s) mes ieškome!

Tapk Kreditų skyriaus vadybininku(-e) ir prisijunk prie Tavęs laukiančios komandos.

Atlyginimas

Nuo 1085 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB klientas

MV GROUP

MV GROUP Distribution vienija keturias įmones: 1992 m. veiklą Lietuvoje pradėjusią UAB „Mineraliniai vandenys“, nuo 2007 m. Latvijoje veikiančią SIA „MV Latvia“, Estijoje – OÜ „MV Eesti“ ir 2005 m. Lenkijoje įkurtą „MV Poland“ sp. z o.o. Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, tabako gaminių ir greito vartojimo prekių (FMCG) didmeninės prekybos srityje veikiančios įmonės šiandien atstovauja daugiau nei 200 pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų, produkciją tiekia į daugiau nei 8 tūkst. prekybos taškų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.
Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje ) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami bendruoju Bendrovės el. paštu.