Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SKANĖJA“

Krovikas

Nuo 1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „SKANĖJA“

Darbo pobūdis

Darbas su biriais maisto produktais. Pakrovimo ir iškrovimo darbai, pagalbiniai darbai gamybos ceche, padėklų apvyniojimas plėvele. Pamaininis darbas: nuo 7.00 iki 15.30; nuo 15.30 iki 23.00. Arba pakrovimo ir iškrovimo darbai logistikos sandėlyje darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Atlyginimas nuo 1230 eur su mokesčiais, mokami priedai. Kontaktinis tel.: .

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas. Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Atlyginimas

Nuo 1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Skanėja" pradėjo veiklą 1995 m. ir specializuojasi birių maisto produktų fasavimo ir prekybos jais srityse.
informacija apie UAB „SKANĖJA“
1706 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1379 €
25% uždirba 1379-1534 €
25% uždirba 1534-2091 €
25% uždirba nuo 2091 €