Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Krovininių sunkvežimių vairuotojai ( CE kategorija)

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB „Transanglis“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingų, greitai orientuotis gebančių sunkvežimio vairuotojų turinčių CE kategoriją ir 95 kodą darbui su jūriniais konteineriais ir nakvynėmis vilkike Anglijoje.
Yra ir kitų pasiūlymų darbui su krovininiu vilkiku.

Reikalavimai

Anglų kalba
Komunikabilumas, lankstumas, atsakingas ir lojalus darbdaviui.
Darbas - kadencijomis

Mes jums siūlome

Taikome naują apmokėjimo sistemą.
Į komandiruotes vykimą lėktuvu.
Saugos rūbai.
Kokybiškas sąlygas darbui vilkike.

UAB „Transanglis“

Teikia kvalifikuotus, sąžiningus krovininių sunkvežimių vairuotojus Didžiojoje Britanijoje.
Įmonė - TRANSANGLIS UK.
Informacija apie UAB „Transanglis“
1349 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
3
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andrew Edward James Davies