CVB klientas

Kurjeris B/ C Kategorija

3000-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Danija - LSP ApS

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis: siuntų išvežiojimas mikroautobusais.
Darbo laikas (apytiksliai): 7:30 - 17:00 val. (priklauso nuo dienos sustojimų skaičiaus, įgūdžių)
Darbo pradžia: kuo greičiau.
Apmokami mokymai užtrunka apie 1-2 savaites.
Atostoginiai bei pensijos kaupimas.
Įdarbinimas tiesioginis Daniškoje firmoje, jokių tarpininkų!
Padedame su apgyvendinimu.

Ieškome pastiprinimo su C kategorija, tacho ir 95 kodas būtinas.

Skambinti telefonu: +4528256141

Reikalavimai

  • Darbštumas;
  • Atsakingumas;
  • Anglų kalba, (minimali)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai: panašaus darbo patirtis, aukštesnės nei B kategorijos.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir laiku mokama atlyginimą
Darbas su draugišku kolektyvu
Visos soc garantijos

Atlyginimas

3000-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LSP ApS

LSP APS

Greitai auganti įmonė Danijoje, dirbanti su didžiausiom logistikos firmom visoje šalyje.