Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Dipada“

Kurjeris (B kategorija)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dipada“

Darbo pobūdis

Užsakymų pristatymas klientams visoje Lietuvoje pagal pateiktą maršrutą;
Prekių pakrovimas ir iškrovimas atvykus pas klientą, esant poreikiui prekių užnešimas;
Malonus ir profesionalus bendravimas su klientais bei įmonės reprezentavimas;
Lydinčių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir puikūs vairavimo įgūdžiai;
Panaši darbo patirtis - privalumas;
Atsakingumas, mandagumas, organizuotumas, savarankiškumas, reprezentatyvumas;
Geras fizinis pasirengimas.

Mes jums siūlome

Galimybę įgyti patirties bei tobulėti dirbant jaunatviškame ir ambicingame kolektyve;
Visas darbui reikalingas priemones;
Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

, tai sekmingai veikianti elektroninė baldų parduotuvė. Bendradarbiaujame su daugiau nei 30 Lenkiškų baldų gamintojų. Mes esame jaunų ir kūrybiškų profesionalų komanda, kuri mėgaujasi naujais iššūkiais ir stengiasi nuolat tobulėti.
informacija apie UAB „Dipada“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.