Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Dao 365 A/S

Kurjeris (-ė)

1400-2500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Danija - Dao 365 A/S

Darbo pobūdis

Ieškome kurjerių Danijoje!
  • Alga priklauso nuo pristatytų siuntų kiekio, pristatymo laiko, maršrutų kiekio.
Sudominome? Skaityk toliau :)

Mes siūlome

Darbą dinamiškoje ir draugiškoje aplinkoje;
Pagalbą įsikuriant Danijoje;
Užtiriname 31 - 35 darbo valandų per savaitę;
Išsamius mokymus;
NAKTINĮ darbo grafiką nuo 01:00 – 06:30 (Pirmadieniais – Penktadieniais) ir 01:00 – 08:30 (Savaitgaliais);
Darbo sutartį prieš vykstant į Daniją;
Pensijos kaupimą;
Nemokamas danų kalbos pamokas;
Galimybę rinktis transporto priemonę – elektrinį dviratį, motorolerį arba automobilį;
Fizinės veiklos ir daug gryno oro;
Savarankiškai valdyti savo laiką;
Nuo individualių rezultatų priklausančius priedus prie atlyginimo;
Esant poreikiui – papildomą darbą;
Apmokamą kelionę į Daniją;
Reguliarius komandos formavimo renginius.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas (norint dirbti su automobiliu);
Galite dirbti įvairiomis oro sąlygomis;
Esate motyvuotas užsidirbti, atsakingas ir Jumis galima pasitikėti.
GERI anglų kalbos pagrindai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokama kava

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo pristatytų siuntų kiekio, pristatymo laiko, nuvažiuotų maršrutų kiekio.
Dao 365 A/S

Dao 365 A/S

Laikas mums yra labai svarbus. Išnaudojame visas galimybes, kurias mums leidžia laikraščių platinimo pramonės patirtis, siekdami užtikrinti, kad jūsų siuntiniai, laikraščiai ir žurnalai būtų pristatyti jums ryte – kiekvieną rytą. Siuntas pristatome kiekvieną dieną, visus metus, įskaitant šventes ir savaitgalius. Teiginys, kad „Laikas yra svarbiausias dalykas“, neatsiejamas nuo Dao.