MB „Pats sau dizaineris“
Daugiau apie įmonę »

Kurjeris Kaune

700-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Pats sau dizaineris“

Darbo pobūdis

♦Pasikrauti užsakymus į automobilį-šaldytuvą ir atsakingai skubėti pas klientus;
♦Užtikrinti gerą kliento patirtį, pristatant jo užsakymą laiku ir kuriant ilgalaikį santykį su klientu;
♦Automobilio švaros palaikymas, kelionės lapų pildymas;
♦Operatyviai spręsti kylančias situacijas ir palaikyti ryšį su Klientų aptarnavimo centru (daugiausia telefonu)

Reikalavimai

♦Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip - 5 metų aktyvaus vairavimo patirtį;
♦Kelyje elgiesi atsakingai, saugiai, kultūringai;
♦Tausoji Tau patikėtą techniką;
♦Gali surasti tai, ko net Google Maps nesuranda;
♦Bendravimas su kitais tave pakrauna pozityvia energija;
♦Visada sieki geriausio rezultato.

Mes jums siūlome

♦Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
♦Prisidėti prie sėkmingos organizacijos augimo.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

Įmonė tiekia aukščiausios kokybės, Lietuvoje užsiaugintų mėsinių galvijų, jautieną į Lietuvos rinką.
informacija apie MB „Pats sau dizaineris“
1
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.