Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
SIA SHENBERG

KVIEČIAME Į KOMANDĄ statybininkus

1752-2103 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - SIA SHENBERG

Darbo pobūdis

Mes esame
Bendrovė „Extra Mile“
Įgyvendiname projektų idėjas, kuriame vertybes, didiname kompetencijas ir formuojame požiūrį

Jūsų gebėjimai:

Statinio bendrųjų statybos darbų atlikimas.
Darbas aukštyje / su kėlimo įranga.
Įvairių krovimo darbų atlikimas.
Įvairių pagalbinių darbų atlikimas.

Mūsų reikalavimai:

Specialusis vidurinis arba vidurinis išsilavinimas.
Statinio bendrųjų statybos darbų atlikimo patirtis.
Pageidautinas geras rusų ir (arba) anglų kalbos mokėjimas.
Pageidautina traktoriaus ir (arba) statybos mašinų vairavimo patirtis ir vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome Extra:
idėjas, iššūkius ir tinkamą požiūrį
dinamišką darbo aplinką, gebėjimų įgijimą ir keitimąsi patirtimi
profesionalius ir motyvuotus kolegas
vertybes ir kompetencijas

Susisieksime su tais kandidatais, kurie bus atrinkti 2-am etapui.
Išsiųsdami savo CV, Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi atrankos reikmėms. Pasibaigus konkursui visi asmens duomenys bus ištrinti.

Atlyginimas

1752-2103 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SIA „SHENBERG“ įkurta 2019 m. Rygoje, Latvijoje. Įmonė specializuojasi civilinių objektų statybos srityje, įskaitant išskirtinių projektų įgyvendinimą, inžinerinių statinių, komercinės ir gamybinės paskirties pastatų statybą bei infrastruktūros užtikrinimą. Pagrindinė įmonės funkcija – užtikrinti statybos projektų valdymą atstovaujant klientų interesams. SIA „SHENBERG“ dirba visose Baltijos šalyse.

Vienas iš įmonės įkūrėjų yra Igors Šenbergs.

SIA „SHENBERG“ resursas yra įmonės darbuotojai. Svarbiausi statybos procesai užtikrinami savomis jėgomis, taigi įmonės darbuotojai projekto vykdymą ir kokybę kontroliuoja nuo idėjos iki pat jos įgyvendinimo. Įmonė kasdien rūpinasi darbuotojų profesinių kompetencijų ugdymu ir patirties mainais, todėl geba įveikti sudėtingas užduotis laikydamasi aukštų kokybės standartų.

Įmonės misija:
Savo indėliu prisidėti prie visuomenės, siekiant sukurti šiuolaikišką, patogią, saugią ir gražią aplinką.

Įmonės vizija:
Savo išskirtine veikla pasiekti didžiausią potencialą plėtojant statybų projektus, tenkinant klientų poreikius, tobulinant savo kompetenciją ir siekiant kuo geresnių rezultatų visuomenės labui.