Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas

KVIEČIAME VIRĖJUS (-AS)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas

Darbo pobūdis

Jeigu Jums maisto gaminimas yra ne tik pareiga, bet ir pašaukimas, prisijunkite prie mūsų:
  • Maisto gaminimas įstaigos darbuotojams – nuo paruošiamųjų ir higienos užtikrinimo darbų iki patiekalų apipavidalinimo, paskirstymo porcijomis ir patiekimo.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir įgyta virėjo profesinė kvalifikacija;
  • Turėti praktinės maisto gaminimo patirties viešojo maitinimo srityje;
  • Būti išklausius privalomąjį sveikatos ir higienos mokymo kursą.

Mes siūlome

  • Darbą pagal 40 valandų darbo savaitės nustatytą grafiką;
  • Pastovią darbo vietą;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Modernias darbo priemones ir mokymus;
  • Paslaugų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas yra žvalgybos institucija, kurios tikslas – užtikrinti valstybės saugumą, šalinant rizikos veiksnius, pavojus ir grėsmes valstybės suverenitetui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, konstitucinei santvarkai, valstybės interesams, jos gynybinei ir ekonominei galiai.
Žvalgyboje pritaikomi ir panaudojami visi žmonių gebėjimai, todėl savo darbuotojams siūlome labiausiai asmenines ir profesines savybes bei žinias atitinkantį ir atskleidžiantį darbą, o iš jų tikimės lojalumo Lietuvos Respublikai ir jos įstatymams, sąžiningumo žmonėms ir valstybei, kompetencijos vykdant patikėtas užduotis ir pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms.
Daugiau apie mus sužinosite apsilankę Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento interneto svetainėje.

Kandidatuodami ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateikiate Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentui savo asmens duomenis ir sutinkate dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo. Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik kandidatų į laisvas darbo vietas atrankos tikslais bei saugomi iki 12 mėnesių.
Atrankos procesui pasibaigus, Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti.
Savo sutikimą dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti mus informuodami el. paštu.
informacija apie Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
2167 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1615 €
25% uždirba 1615-2092 €
25% uždirba 2092-2716 €
25% uždirba nuo 2716 €