Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „C&D Style“

"L’Occitane en Provence International" prekės ženklo vadovė (-as) Lietuvoje

2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

UAB „C&D Style" oficialus, Prancūzų kosmetikos kompanijos, "L’Occitane en Provence International", atstovas Lietuvoje, ieško į savo komandą prisijungti prekės ženklo vadovės (-o).

Vieta: Nemuno g. 10-1, Kaunas
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Reikalavimai darbuotojui

  • Vadovavimas marketingo komandai, marketingo planų rengimas, vykdymas ir kontrolė
  • Pardavimų efektyvumo stebėjimas, salonuose bei elektroninėje parduotuvėje, akcijų inicijavimas, planavimas ir valdymas
  • Produktų užsakymas, paskirstymas bei likučių analizė
  • Bendravimas su "L’Occitane International" centrine atstovybe, pateiktos informacijos analizė bei adaptavimas Lietuvos rinkai. Ataskaitų ruošimas.
  • Bendradarbiavimas su salonų vadovėmis, sandėlio vadove (aktyvus bendravimas, informavimas apie naujienas)
  • Domėjimąsis rinkos naujovėmis, naujausių marketingo tendencijų pritaikymas

Reikalingos kompetencijos:

  • Aukštasis išsilavinimas Verslo vadybos ar rinkodaros srityje
  • Mažmeninės prekybos ir rinkodaros išmanymas
  • Strateginis mąstymas, komunikabilumas, kūrybingumas ir iniciatyvumas
  • Gebėjimas efektyviai planuoti savo ir komandos darbą
  • Orientacija į rezultatą
  • Puikios anglų kalbos žinios, raštu ir žodžiu
  • Vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Darbą su patyrusiomis, tarptautine bei Lietuvos komandomis;
Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje;
Patrauklią darbo aplinką, bei draugišką kolektyvą;
Naudingą darbo ir mokymosi patirtį;
Įvairius mokymus.

Atlyginimas

2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už gerus darbo rezultatus mokami priedai

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €