Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „C&D Style“

L'OCCITANE pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Panevėžys - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Kvapniam L'OCCITANE salonui, esančiam PC "Babilonas", Panevėžyje, ieškome konsultantės(-o) dirbti 0,5 etatu. Mes Tau galime pasiūlyti kvapnią, Provansų alsuojančią darbo aplinką, karjeros galimybes, malonų darbą šauniame, jaunatviškame, linksmame ir draugiškame kolektyve. Jei mėgsti bendrauti, esi organizuota(-as), atsakinga(-as), pozityvi(-us) ir draugiška(-as) - prisijunk prie mūsų L'Occitane šeimos!

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome atsakingo, darbštaus ir motyvuoto žmogaus, kuris yra pasiruošęs būti mūsų komandos dalimi ir sugebės atlikti patikėtas užduotis tiek individualiai, tiek komandoje. Pardavimų patirtis nebūtina (apmokome), tačiau noras tobulėti ir augti - būtinas!

Jaukią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, priedus už gerus darbo rezultatus, iniciatyvą, mokymus, tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes.

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €