Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „C&D Style“

L'OCCITANE pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

880-1044 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Kvapniam L'OCCITANE salonui, esančiam PC "Akropolis", Vilniuje, ieškome konsultančių(-ų) dirbti 0,75 etatu. Mes Jums galime pasiūlyti kvapnią, Provansu alsuojančią darbo aplinką, karjeros galimybes, malonų darbą šauniame, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve. Jei mėgstate bendrauti, esate organizuotos(-i), atsakingos(-i), pozityvios(-ūs) ir draugiškos(-i) - prisijunkite prie mūsų L'Occitane šeimos!

Reikalavimai darbuotojui

Jei:
  • mėgstate bendrauti,
  • esate organizuota (-as),
  • atsakinga (-as),
  • mokate dirbti tiek komandoje, tiek individualiai,
  • siekiate užsibrėžtų tikslų,
  • domitės kosmetikos tendencijomis ir naujienomis.

tuomet prisijunkite ir tapkite viena (-u) iš mūsų!

Patirtis nebūtina, svarbu noras dirbti.

Jaukią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, priedus už gerus darbo rezultatus, iniciatyvą, mokymus, tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes.
Galimybę darbą derinti su studijomis, lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

880-1044 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už gerus, rezultatyvius darbo rezultatus mokami priedai.
Atlyginimas nurodytas dirbant pilnu etatu.

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €