Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Lazerių technikas (-ė)

1300-1930 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Integrated Optics“

Darbo pobūdis

Mes atveriame lazerių pasaulį – kuriame Lietuva turi stiprią poziciją pasauliniu mastu – visiems norintiems dirbti šioje srityje. Kiekvienas naujas darbuotojas yra mokomas lazerio gamybos ypatumų išsamių mokymų metu, o įmonėje sėkmingai dirba įvairių specialybių atstovai.

Lazerių technikas (-ė) atlieka lazerių gamybos procesus, kaip:
  • Lazerio detalių komplektavimas ir jų kokybės patikra;
  • Lazerio korpuso surinkimas, kurio metu įtvirtinami elektronikos komponentai ir paruošiama lazerio platforma;
  • Optikos paruošimas;
  • Lazerio švaros užtikrinimas gamybos metu;
  • Lazerio gamybos užbaigimas;
  • Atliekamų operacijų pildymas įmonės išteklių planavimo sistemoje (ERP).

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis lazerių srityje nėra būtina – kiekvieno gamybos etapo apmokys mentorius;
  • Gerų smulkiosios motorikos įgūdžių;
  • Preciziškumas yra būtinas darbo komponentas;
  • Patirtis lituojant (privalumas);
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas fizikos, chemijos ar elektronikos kryptyje (privalumas);
  • Priimame tik nerūkančius, iškvepiama derva kenkia komponentams.

  • Į darbo grafiką žiūrime lanksčiai. Suderinęs su mentoriumi, turi laisvę valdyti savo laiką;
  • Palaikome kiekvieno darbuotojo profesinį augimą. Motyvuoti, efektyviai besimokantys ir dirbantys dabuotojai turi atviras karjeros galimybes;
  • Mūsų laboratorija yra įsikūrusi moderniajame Lighthouse Hub (Liepų g. 83A, Klaipėda). Tai ne tik įkvepiančios patalpos, bet ir stipri bendruomenė;
  • Socialinių privalumų paketas – pasirūpiname sveikatos draudimu nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje;
  • Po vienerių metų darbo darbuotojas įtraukiamas į premijų motyvacinę sistemą.

Atlyginimas

1300-1930 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Integrated Optics“

Aukštosios technologijų įmonės „Integrated Optics“ gaminami ir nuolatos tobulinami lazeriai yra mažiausi pasaulyje. Populiariausios „Matchbox“ serijos lazeriai, svarbiausių optikos ir fotonikos apdovanojimų „Prism“ nominantai, yra naudojami deimantams autentifikuoti, COVID-19 viruso detekcijai, kosmoso tyrimams.
Kompanija, įkurta dviejų lazerių inžinierių, nuo pat įkūrimo 2012 m., yra pelningai auganti ir didinanti gamybos pajėgumus. Vadovai yra aktyviai įsitraukę į įmonės veiklą, o darbuotojai įgalinti kartu kurti vienus inovatyviausių lazerių rinkoje.

Laukiam Jūsų CV !
informacija apie UAB „Integrated Optics“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1735 €
25% uždirba 1735-2279 €
25% uždirba 2279-2975 €
25% uždirba nuo 2975 €