Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Advantus“

Laikinieji darbuotojai įvairiems darbams

5,42-6 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Šiuo metu ieškome:

  • Prekių tiekėjų - sandėlio darbuotojų Dariaus ir Girėno g.
(I-V, 7:00-15:40 arba 8:00-16:40, fizinis darbas vyrams, su galimybe pasirašyti ilgalaikę sutartį);
  • Krovėjų Skaidiškėse, Sodų g.
(I-V, 9:00-18:00, fizinis darbas vyrams, galimybė pasirinkti sutarties trukmę nuo 1 sav. iki 2 mėn.).

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, dėmesingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome:

  • Darbo sutartį vykdomo projekto laikotarpiui bei nuolatinius mūsų pasiūlymus dalyvauti kituose projektuose.
  • Daugiau informacijos telefonu:

Atlyginimas

5,42-6 €/val. neatskaičius mokesčių
575-700 Eur/mėn. atskaičius mokesčius.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.