Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „FurnMaster“

Laisvai samdomas programuotojas (-a)

20-60 €/val. Į rankas
Darbas namuose - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Ieškome "freelancerio" programuotojo, savo srities specialisto, kuris pagal poreikį galėtų kurti WEB aplikacijas ir programuoti papildomas funkcijas.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 2 metų patirtis programuojant Web informacines sistemas;
Gebėjimas naudoti versijavimo įrankius (git);
SQL išmanymas;
C# programavimo kalbos žinios;
ASP.NET ir ASP.NET Core žinios;
Web puslapių, front-end dalies kūrimo išmanymas (css, javascript);
Patirtis naudojant framework’us.

Bendradarbiavimą su sparčiai augančia tarptautine kompanija.
Atlygį priklausantį nuo vykdomo projekto dydžio bei sudėtingumo.

Atlyginimas

20-60 €/val. į rankas
Atlygis priklauso nuo turimos patirties bei vykdomų projektų.

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.