Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ARVI partnerystė
Daugiau apie įmonę »

Laisvasis prekybos agentas (-ė) (Europos ir Skandinavijos šalys)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška Europos ir Skandinavijos šalių rinkose;
Pardavimo strategijų rengimas ir įgyvendinimas;
Pardavimo sandorių, susitikimų organizavimas ir įgyvendinimas;
Logistikos organizavimas ir kontrolė;
Pirkimų ir pardavimų analizė, pasiūlymų pateikimas;
Tarpininkavimas sudarant sutartis bei ruošiant kitus bendradarbiavimo dokumentus.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas vadybos, verslo administravimo srityse;
Darbo patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
Geros vienos ar kelių užsienio kalbų žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Motyvacija, orientacija į tikslų pasiekimą, sugebėjimas dirbti savarankiškai;
Puikūs derybiniai įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas.

Mes siūlome

Atsakingą darbo poziciją šiuolaikinėje, modernioje įmonėje;
Laisvą, nepriklausomą darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
DARBO UŽMOKESTIS PRIKLAUSO NUO GALUTINIO DARBO REZULTATO.

Bendrovė „Arvi kalakutai“ buvo įsteigta 2004 metais ir šiuo metu yra vienintelė Baltijos šalyse specializuota kalakutų skerdimo ir jų mėsos perdirbimo įmonė. Kūrybingi ARVI technologai nuolatos kuria naujus produktus, išsiskiriančius iš kitų ypatingu skoniu ir aromatu. Jie yra mėgstami klientų ir žinomi gurmanų. Gaminiai rūkomi natūraliuose dūmuose. „Arvi kalakutai“ gaminiai nuolat pelno apdovanojimus tarptautinėse parodose. Įmonės šūkis: „Sveikesnis požiūris į gyvenimą!“ Ir iš tikrųjų kalakutieną pamėgo savo sveikatą tausojantys žmonės, nes šioje mėsoje mažiau cholesterolio ir riebalų, bet gausu baltymų, aminorūgščių, B grupės vitaminų, cinko, geležies, fosforo.
Kviečiame prisijungti prie komandos, kur santykiai grindžiami pasitikėjimu, profesionalumu ir nuolatiniu siekiu tobulėti.