Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „LEO LANGAI“

LANGŲ, BALKONŲ, DURŲ MONTUOTOJAS

2000-3600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „LEO LANGAI“

Darbo pobūdis

Aliuminio durų, langų, pertvarų montavimas;
PVC langų, balkonų montavimas;
Medinių langų montavimas;
Šarvo durų montavimas;
Stumdomų sistemų montavimas;
Terasų montavimas;
Vidaus pertvarų montavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Atsakingas požiūris į kokybę;
Noras tobulėti;
Kultūringas bendravimas;

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą;
Priedai už atliktų darbų kokybę ir kiekį;
Darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Kokybišką įrangą, aprangą ir saugumo priemones;
Visas galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
Draugišką bei profesionalią komandą;

Turintiems patirtį, darbo užmokestis nustatomas individualiai.
Neturinčius patirties išmokinsime!

Atlyginimas

2000-3600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai už kylančią kvalifikaciją ir atliktus darbus.

UAB „LEO langai“ siūlo aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros, fasadinės sistemos.

„LEO langai“ teikia taip pat balkonų stiklinimo paslaugas.

Esame palyginti nedidelė įmonė, todėl ir mūsų paslaugų kaina optimali, o darbuotojai turintys ilgametę patirtį šioje srityje gali atsakyti į bet kuriuos iškilusius klausimus. Orientuojamės į aukštesnės klasės produktą, kuris skirtas vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą. Nesame išskirtinių ir labai brangių produktų gamintojai, bet ir nesiūlome labai pigių ekonominės klasės produktų. Esame gamintojai, savo srities profesionalai, todėl gaminius ir paslaugas siūlome iš vienų rankų. Ilgametės patirties ir gerų santykių su tiekėjais dėka, galime atsižvelgti į kiekvieno kliento, net ir nestandartinius poreikius ir asmeniškai pasiūlyti aukštą kokybę ir racionalius terminus.

Mes siūlome:

Plastikinius langus ir durys
Vidaus pertvaras
Balkonų stiklinimą
Terasos
Šarvo durys
Garažo vartus
Aliuminio duris, langus, pertvaras

tel
informacija apie UAB „LEO LANGAI“
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.