Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "Lavango Group" siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB "Lavango Group"

Lavango Group – moderni, šiuolaikinių maisto pramonės įrenginių projektavimo ir gamybos įmonė. Lavango Group veikla grindžiama ilgamete patirtimi, kuri sukaupta projektuojant ir gaminant pažangias gamybines linijas, optimizuojant jau esamas, sukuriant unikalius sprendimus ir praktiškai įgyvendinant reikiamus funkcinius pokyčius. Įmonės veikla apima, bet neapsiriboja gamybinių linijų automatizavimu ir robotizavimu, kontrolės sistemų (metalo detektorių, svėrimo modulių) pritaikymu, transporterių sistemų, produktų (birių, skystų, šaldytų, šviežių) dozavimo įrenginių, pramoninių žvejybinių laivų apdorojimo, šaldymo, pakavimo įrangos projektavimu, gamyba ir montavimu.
Baltijos šalyse atstovaudama Europos maisto pramonei skirtos įrangos gamintojus: Cool it, Giesse, Assambloy, elpress, nergeco, ulma - Lavango Group gamybinėse bei sandėliavimo patalpose montuoja aukščiausios kokybės pramonines duris ir vartus, higienos ir dezinfekcijos, sandėliavimo ir transportavimo įrangą.
Visa tai leidžia sumažinti kliento produkto gamybos kaštus, didinti darbo našumą ir gerinti darbo sąlygas savo darbuotojams.