Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Light Conversion“

Lazerių technikas (-ė) – inžinierius (-ė)

1500-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Light Conversion“

Darbo pobūdis

● Femtosekundinių lazerių arba optinių parametrinių stiprintuvų derinimas lazerinėse laboratorijose
● Suderintų sistemų kokybės kontrolė
● Gamybinės informacijos pildymas, testavimo dokumentacijos rengimas prietaisų suderinimo instrukcijų ruošimas ir tobulinimas
● Laboratorijų ir jose esančios įrangos priežiūra
● Eksperimentiniai darbai laboratorijoje, prietaisų charakterizavimas

Reikalavimai

● Turite aukštąjį techninių mokslų išsilavinimą (inžinerija, mechanika, elektronika, IT ar pan.)
● Skaitote ir suprantate techninius brėžinius
● Puikiai planuojate savo laiką

Privalumai:
● Fizikos mokslų išsilavinimas
● Gamybos organizavimo žinios, patirtis ir supratimas

Mes jums siūlome

● Darbą vienoje geriausių savo srities profesionalų komandoje (jei esi girdėjęs, kad Lietuva garsi lazerių srityje, neabejok, kad tai ir „Light Conversion“ indėlis)
● Motyvacinę sistemą priklausančią nuo komandos rezultatų
● Galimybę tobulėti ir augti įmonės viduje
● Atlyginimą – 1500-2200 Eur (bruto)

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LIGHT CONVERSION produkcija eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių. Pagrindiniai užsakovai – lazerinių staklių ir įrengimų gamintojai, fizikos, chemijos, biomokslų ir medicinos mokslo institucijos. Įmonė yra viena iš lyderių tarp pasaulio femtosekundinių lazerių ir optinių parametrinių generatorių gamintojų.
LIGHT CONVERSION – Geidžiamiausias Darbdavys 2019 ir 2020 metais!
informacija apie UAB „Light Conversion“
5881 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
329
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3946 €
25% uždirba 3946-4964 €
25% uždirba 4964-7060 €
25% uždirba nuo 7060 €