Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Full Stack PHP programuotojas (-a), Vilnius

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Plečiame savo komandą ir ieškome Web programuotojo, kuris nori išbandyti savo jėgas komandoje, būti vienu iš Team Lead'u dirbdamas su nestandartiniais, didelės apimties web projektais.

Reikalavimai

Reikalavimai:
- 1+ ir daugiau metų patirties su PHP, MySQL, JavaScript, HTML5 ir CSS3;
- Geras OOP išmanymas;
- Balansavimas tarp Frontend ir Backend;
- Darbo patirtis su Laravel arba kitu PHP framework'u;
- Team Lead sugebėjimai;
- Atsakingas požiūris į darbą, komandą ir projektus;
- Būtina pateikti darbų pavyzdžius;

Privalumai:
- Darbo patirtis su Angular.js ir/arba Node.js tipo JavaScript framework'u;
- Elastic arba Sphinx paieškos variklio išmanymas;
- Redis ir/arba Memcache išmanymas;
- Didelių projektų našumo optimizavimas.

Mes jums siūlome

-Galimybę dirbti prie didelės apimties projektų;
-Profesionalią, draugišką, į rezultatus orientuotą komandą;
-Galimybę tobulėti įvairiuose mokymuose;
-Patyrusių programuotojų-kolegų patarimus ir mokymus;
-Darbą pagal „Agile“ darbo principus;
-Modernią darbo vietą Vilniaus centre ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Nordcode"

Nordcode offers creative and effective Digital Solutions to companies focused on growth & optimisation in a variety of business sectors.

Since 2010, we have executed numerous digital projects of various kinds.

Our philosophy is focused on offering a 360° degree approach to problem solving. Avoiding standard models, we create tailor-made and tested solutions.

www.nordcode.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »