Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltijos autoremontas“

Autoserviso vadybininkas

2000-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos autoremontas“

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių remonto eigos priežiūra
Bendravimas su klientais ir draudimo bendrovėmis
Remonto sąmatų sudarymas "Audatex" programa
Remonto sąmatų derinimas su draudimo bendrovėmis
Darbas su serviso darbų planavimo programa

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis
Audatex programos žinios

Privalumai

Remonto žinios apie komercinį ir krovininį transportą

Įmonė siūlo

Dinamišką darbą jauname kolektyve
Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą ir motyvacinius priedus

Atlyginimas

2000-3500 €/mėn. į rankas

UAB Baltijos autoremontas - visų tipų automobilių ir sunkiojo transporto kėbulų remonto ir dažymo centras.

Virš 2000 kv.m. ploto moderniame pastate dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs darbuotojai.

Aukštos kokybės darbams atlikti naudojama tik nauja, kokybiška ir sertifikuota autoservisams skirta įranga ir profesionalūs įrankiai.