Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
CVB klientas

Lietuvių kalbos korepetitorius (-ė)

Nuo 15 €/val. Į rankas
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Darbas namuose - Agnės Klimantavičienės individuali veikla

Darbo pobūdis

Lietuvių k., literatūros papildomas mokymas, pasibaigus mokinių pamokoms mokykloje, t. y. antroje dienos pusėje.

Reikalavimai

Labai geros lietuvių k. fonetikos, morfologijos, sintaksės, akcentologijos, kalbos kultūros, leksikologijos žinios. Geros literatūros žinios, stiprūs kūrinių analizės gebėjimai, gebėti padėti mokiniui suprasti literatūrinio ir samprotavimo rašinių struktūrą ir. t.t.
Darbo patirtis būtų pageidautina, tačiau gali kreiptis ir paskutinio kurso studentai ar baigę lietuvių filologijos ar panašios studijų programos studijas, netekusiems, pavyzdžiui, dėl motinystės/tėvystės atostogų patirties įgyti.

Mes jums siūlome

Pradžioje tai būtų papildomas darbas, vėliau gali tapti ir pagrindiniu, priklauso, kiek pamokų turėsite, kiek galėsite/norėsite dėstyti. Mokinių paieška neteks užsiimti. Dėl šiandieninės situacijos šalyje - darbas iš namų nuotoliniu būdu. Jokie papildomi techniniai įrenginiai nebūtini, išskyrus kompiuteris ir viena ar keleta programų: skype, viber, mesenger, zoom ar teams.

Dėl tikslesnės informacijos suteikimo prašau susisiekti telefonu ar rašyti el. paštu

Dėl tolesnės atrankos, individualaus susitikimo-nuotolinio pokalbio bus informuojami tik atrinkti kandidatai.

Atlyginimas

Nuo 15 €/val. į rankas
Už vieną dėstytą akademinės valandos pamoką.

Jus taip pat gali sudominti: