Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Schindler-liftas“
Daugiau apie įmonę »

Liftų priežiūros technikas Kaune

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Schindler-liftas“

Darbo pobūdis

Ieškome liftų priežiūros technikų, kurie būtų atsakingi už kokybišką ir efektyvią liftų ir kėlimo įrenginių priežiūrą ir remontą, laikantis nustatytų reikalavimų ir metodų.

Reikalavimai

Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
Elektronikos ir mechanikos išmanymas;
Anglų arba rusų k. techninės žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Kruopštumas, atsakingumas;
Mokėjimas organizuotis laiką ir darbą;
Vairuotojo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje Schindler koncerno kompanijoje;
Apmokymus bei tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones;
Konkurencingą atlyginimą su galimybe didėti;
Darbą stabilioje įmonėje ir laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Įkurta 1874 m. Šveicarijoje Schindler grupė yra lyderiaujantis liftų, eskalatorių ir susijusių paslaugų tiekėjas pasaulyje. Schindler judėjimo įrenginiai perveža milijardą keleivių kiekvieną dieną visame pasaulyje. Prie įmonės sėkmės prisideda daugiau nei 50 tūks. darbuotojų iš daugiau nei 100 šalių
informacija apie UAB „Schindler-liftas“
2452 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1368 €
25% uždirba 1368-1876 €
25% uždirba 1876-3001 €
25% uždirba nuo 3001 €