Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Tymkor“

Automatizuotų įrenginių linijos priežiūra (reikalinga patirtis prie maisto gamybinės linijos) Nyderlanduose! (Nuo 1900 Eur "į rankas")

1900-2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

PASTABA: Informuojame, kad visus kandidatus kviečiame dalyvauti atrankoje tiesiai iš namų, pasitelkiant online priemones (vaizdo skambučių programas). Numatomos išvykimo datos bus derinamos individualiai darbo pokalbio metu.

  • darbas prie maisto gamybinės linijos;
  • jos priežiūra;
  • darbas su įvairia įranga;
  • pakavimo darbai;
  • sandėliavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vienerių metų patirtis prie maisto gamybos linijos;
  • komunikabilumas;
  • vidutiniškos anglų k. žinios (reikalingas gyvenimo aprašymas anglų kalba);
  • atsakomybės jausmas;
  • gebėjimas dirbti komandinį darbą;
  • gebėjimas greitai mokytis.

  • darbo užmokestį nuo 1900 iki 2000 Eur atskaičius mokesčius;
  • stabilią ir ilgalaikę darbo vietą;
  • darbą dvejomis pamainomis: rytine ir vakarine;
  • nemokamą ir kokybišką apgyvendinimą su visais patogumais;
  • kompensuojamą kelionę Lietuva - Nyderlandai - Lietuva;
  • motyvuojantį darbo užmokestį kylantį priklausomai nuo dirbamų valandų skaičiaus;
  • visas socialines garantijas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1900-2000 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .