Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SALDOGA“

Linijos operatorius

Iki 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda - UAB „SALDOGA“

Darbo pobūdis

Ieškomas gamybinės linijos operatorius:

Įrangos paleidimas, derinimas, parametrų nustatymas ir kt.
Darbas nuo 06:00 iki 19:00 valandos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, visos kitos dienos laisvos.

Darbuotojui organizuojami apmokymai.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis susijusi su įvairaus tipo įrenginiais, jų aptarnavimu, priežiūra;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, problemų sprendimo įgūdžiai, lankstumas;
  • Noras ir gebėjimas dirbti komandoje, imlumas naujovėms.

Detali informacija telefonu

Mes jums siūlome

  • Nemokamą maitinimą;
  • Aprangą ir visas darbui būtinas priemones;
  • Patrauklų darbo užmokestį;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Iki 1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis - derybų klausimas.

Stambi ir labai gerai Lietuvoje žinoma įmonė, daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti žuvies perdirbimo industrijoje. Įmonė gamyboje taiko tik aukščiausius Europos sąjungos technologinius standartus, o pagaminta produkcija labai vertinama Lietuvos ir užsienio vartotojų.
informacija apie UAB „SALDOGA“
1374 €
Vid. atlyginimas bruto
270
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1122 €
25% uždirba 1122-1312 €
25% uždirba 1312-1559 €
25% uždirba nuo 1559 €