Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Logistikos koordinatorius (-ė) Kaune

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Nuoseklus Kauno padalinio logistikos ekipažų darbų planavimas.
  • Komunikacija su vairuotojais, vadybininkais ir klientais dienos eigoje.
  • Dokumentų ir užsakymų formavimas, jų administravimas.
  • Duomenų apdorojimas ir tikrinimas.
  • Kliento poreikių išsiaiškinimas ir efektyvus kilusių klausimų sprendimas.
  • Atliekamų darbų stebėjimas realiu laiku bei neatliktų užduočių įvykdymo užtikrinimas, bendraujant su logistikos personalu.
  • Paslaugos užsakovo perduodamų užduočių atlikimo koordinavimas, ataskaitų teikimas apie atliktus darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Koordinacinio darbo patirtis (logistikos srityje - privalumas).
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje (privalumas).
  • Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, orientacija į rezultatą.
  • Kompiuterinis raštingumas (gebėjimas dirbti pagrindinėmis MS Office programomis).
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, valdyti stresines situacijas.

  • Nuo 900 Eur, atskaičius mokesčius, atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų bei kokybės.
  • Draugišką kolektyvą, kuris visada pasirengęs padėti.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €