Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Vivatrans“

Logistikos vadybininkas (-ė)

1400-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Alytus, Druskininkai, Lazdijai - UAB „Vivatrans“

Darbo pobūdis

  • Santykių su esamais įmonės klientais palaikymas ir
kokybiško jų aptarnavimo užtikrinimas.
  • Tarptautinių pervežimų transporto maršrutų planavimas
bei transporto judėjimo valdymas.
  • Bendradarbiavimas su vairuotojais ir klientais sprendžiant
nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu.
  • Pavaldžių tolimųjų reisų vairuotojų darbo planavimas,
kontrolė ir apskaita.
  • Dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (privalumas -
transporto/logistikos srityje).
  • Geros rusų kalbos (žodžiu) ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir
raštu).
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai.
  • Iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.
  • Organizuotumas, atsakingumas ir puikūs bendravimo
įgūdžiai.
  • Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
  • Transporto pervežimo srities išmanymas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą.
  • Profesionalų, veržlų ir ambicingą kolektyvą, kuris mielai
dalijasi žiniomis bei sukaupta patirtimi.
  • Laiku mokamą atlyginimą, priedus už gerus darbo
rezultatus.

Atlyginimas

1400-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai , priklausomai nuo darbo rezultatų

UAB „Vivatrans“ nuo 2005 m. stabiliai veikianti transporto - logistikos įmonė, teikianti tarptautinių pervežimų paslaugas bei logistinius sprendimus visoje Europoje, taip pat krovinių pervežimus specialios paskirties transportu.
informacija apie UAB „Vivatrans“
1379 €
Vid. atlyginimas bruto
194
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1208 €
25% uždirba 1208-1306 €
25% uždirba 1306-1404 €
25% uždirba nuo 1404 €