Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Plantas“

Logistikos vadybininkas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Plantas“

Darbo pobūdis

  • Planuoti ir organizuoti krovinių srautą;
  • Transporto paieška, užsakymas, kainų derinimas;
  • Dokumentų susijusių su transportavimu ruošimas;
  • Dokumentų perdavimas finansų skyriui;
  • Pagalba sandėlio darbuotojui;

Reikalavimai

  • Darbo patirtis transporto vadyboje;
  • Geras anglų ir rusų k. mokėjimas;
  • Gebėjimas organizuoti, planuoti, derybiniai įgūdžiai;
  • Savarankiškumas ir atsakingumas;
  • Geri darbo įgūdžiai su MS office programomis;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybė tobulėti ir kilti pareigose;
  • Visas darbui būtinas priemones;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB PLANTAS atstovauja Europos aliuminio ir deformacinių profilių gamintojus, vykdo jų produkcijos didmeninę ir mažmeninę prekybą, tiekia nestandartinius aliuminio profilius, sukurtus pagal klientų poreikius.
Veiklos specializacijos: ventiliuojamų fasadų konstrukcijos, apdaila fasadams, aliuminio profiliai, konstrukciniai profiliai.
PLANTO APDAILOS NAMAI - interjero apdailos medžiagų salonai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
informacija apie UAB „Plantas“
1826 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.