Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „DIVERUS“

Logistikos vadybininkas lenkų kalba

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DIVERUS“

Darbo pobūdis

Prisijungęs prie komandos, Tu:

Organizuosi logistikos darbus bei užtikrinsi jų kontrolę;
Užsiimsi naujų vežėjų paieška, bei tobulinsi savo derybos gebėjimus su esamais vežėjais;
Komunikuosi su esamais klientais bei partneriais.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

Laisvai bendrauji lenkų bei anglų kalba;
Turi sėkminga darbo patirtį logistikos srityje; ( +1 metai);
Esi aktyvus, ambicingas bei orientuotas į rezultatą.

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes – kompanija skatina nuolatinį augimą ir tobulėjimą;
Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Darbo patirtį ir bei kvalifikaciją atitinkanti atlygį;
Draugišką bei motyvuojantį kolektyvą;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DIVERUS - Jūsų medienos partneris. Esame lyderiaujanti medienos prekybos, sėkmingai veikianti eksporto-importo įmonė. Dalijamės nuo 2004 metų sukaupta patirtimi ir siūlome geriausius sprendimus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – tiekiame spygliuočių, kietmedžio, pjautinę bei apvalią sertifikuotą medieną. Aukščiausius rezultatus pasiekti padeda profesionali komanda, socialiai atsakinga įmonės politika, puikiai išvystytos ir optimizuotos logistikos schemos bei griežta kokybės kontrolė. Visa tai leidžia patenkinti skirtingus klientų poreikius įvairiose pasaulio šalyse, medieną pristatant sausumos ir jūros transportu.
informacija apie UAB „DIVERUS“
1567 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1002 €
25% uždirba 1002-1293 €
25% uždirba 1293-1989 €
25% uždirba nuo 1989 €