Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „GM Media“

Logistikos vadybininkas

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GM Media“

Darbo pobūdis

Ieškom naujo komandos nario - Logistikos vadybininko:
  • kuris padės prižiūrėti logistinius procesus įmonėje;
  • derėsis su transporto kompanijomis dėl pervežimų;
  • stebės ir prižiūrės, kad kroviniai klientus pasiektų laiku ir tvarkingi;
  • proaktytviai spręs susidariusius sunkumus;
  • padės vesti prekių apskaitą mūsų (MS Dynamics NAV) ir sandėlių sistemose;
  • bei atliks visas kitas nepaminėtas užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

Kandidatas privalo:
  • mokėti laisvai rašyti ir laisvai kalbėti lietuvių ir anglų kalbomis;
  • susikalbėti lenkiškai;
  • įgyjęs kompiuterinį raštingumą;
  • būti komunikabilus ir komandiškas;
  • įvaldęs profesionalų bendravimą su įmonės klientais bei tiekėjais.

Dar geriau būtų, jei kandidatas turėtų patirties:
  • tarptautinėje logistikoje;
  • derybų pradmenis;
  • darbo su Microsoft Dinamics NAV (Navision).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
Mes siūlome:
  • modernų ir patogioje vietoje esantį biurą;
  • modernias darbo priemones;
  • darbo iš namų galimybę;
  • tarptautinį kolektyvą;
  • galimybę augti ir tobulėti.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas

O kas gi mes esam? GM Media užsiima didmenine prekyba žaliavomis, skirtomis reklamos ir vidaus interjero spausdinimui. Mūsų klientai daugiausiai yra Europoje (daugelyje šalių), tačiau yra ir Amerikos žemynuose, Afrikoje ir net viduryje Indijos vandenyno.
informacija apie UAB „GM Media“
5503 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.