UAB „Inovatyvūs restoranai“

Maisto gamybos technologas

1920-2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Inovatyvūs restoranai“

Darbo pobūdis

  • Technologinio proceso stebėjimas, kontrolė ir tobulinimas;
  • Naujų produktų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Receptūrų ruošimas;
  • Gamybos proceso, technologinių rodiklių analizė;
  • Žaliavų atranka ir vertinimas;
  • Gamybinės technologinės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas maisto technologijų srityje (privaloma);
  • Analogiška darbo patirtis maisto pramonės srityje (būtų privalumas);
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Atsakingą darbą nuolat augančioje modernioje kompanijoje, socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1920-2450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ilunch naujos ir šiuolaikiškos koncepcijos dienos pietų restoranų tinklas. 2016 m. atidarytas pirmasis Lietuvoje išmanusis dienos pietų restoranas tapo tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam miestiečiui. Šiuo metu Vilniuje veikia net 10 iLunch restoranai ir tai nepabaiga, mes intensyviai plečiames ir į savo komandą kviečiame prisijungti darbščius bei atsakingus darbuotojus.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie UAB „Inovatyvūs restoranai“
1245 €
Vid. atlyginimas bruto
110
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1001 €
25% uždirba 1001-1154 €
25% uždirba 1154-1297 €
25% uždirba nuo 1297 €