Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Skonio ritmu“

Maisto prekių pardavėja(-as) 60 eurų už dieną

1500-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Skonio ritmu“

Darbo pobūdis

Itin geras ir orus atlyginimas - 60 eurų už dieną į rankas. 3dienas dirbate ir 3 dienos laisvos - 960 eurų į rankas per mėnesį ( 1533 neatskaičius mokesčių), esant norui galima dirbti papildomai ir pasididinti mėnesinį atlyginimą!

Ieškome pardavėjos(-o) prekiauti kokybiškais maisto produktais: duona, saldumynai, rūkyti gaminiai, marinuota bei šviežia mėsa. Esame surinkę draugišką, profesionalų kolektyvą, bet plečiantis veiklai ieškome aktyvaus, energingo nario.

Darbo pobūdis:
  • Estetiškas produktų pateikimas, išdėliojimas į vitrinas
  • Malonus bendravimas su klientais
  • Švaros ir higienos darbo vietoje užtikrinimas (labai svarbu).

Reikalavimai:
  • Panašaus darbo patirtis prekyboje būtina.
  • Darbas su mėsos gaminiais didelis privalumas.
  • Be žalingų įpročių.
  • Sąžiningumas, atsakingumas, noras dirbti.

Darbo laikas:
  • Darbo laikas ryte nuo 7 iki 20 val.
  • Slenkantis grafikas: 3 dienas dirbate, 3 dienas laisva, darbo grafiką galima derinti individualiai.

Darbo vieta - Ukmergės g.259A,Vilnius - Benedikto turgus- švarios, šiltos patalpos.

MOKAME 60 eurų dienai, į rankas.

Mes jums siūlome:
GEROS, ŠVARIOS, ŠILTOS DARBO SĄLYGOS,
VISADA LAIKU MOKAMAS ATLYGINIMAS, VISOS DARBO GARANTIJOS.

Laukiame skambučių:

Reikalavimai

Privalumas: be žalingų įpročių, patirtis

Mes jums siūlome

LAIKU MOKAMAS ATLYGINIMAS, VISOS DARBO GARANTIJOS.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokame 60 eurų už dieną

Ūkininkų maisto krautuvėlė
informacija apie UAB „Skonio ritmu“
1394 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.