Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Tyras graikiškas maistas“

Maisto ruošėjas (-a) - kepėjas (-a)

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tyras graikiškas maistas“

Darbo pobūdis

Greito graikiško maisto užkandinė "Kalimera" ieško maisto ruošėjo/-jos - kepėjo/-jos.
  • Mėsos kepimas pagal graikiškas tradicijas ant iešmo ir griliaus, patiekalų bei salotų gaminimas ir pateikimas klientui;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Kiti paruošiamieji virtuvės darbai.

Reikalavimai

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Orientaciją į kokybišką rezultatą;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Punktualumas;
  • Pozityvumas;
  • Darbo patirtis bei anglų kalbos mokėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Slenkantį darbo grafiką (trumpa, ilga darbo savaitė);
  • Draugišką kolektyvą;
  • Maitinimą.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Greito graikiško maisto užkandinė "Kalimera", įsikūrusi šiuolaikiškame ir moderniame maisto turguje - "Down town food hall".
Siūlome išskirtinai pagal graikiškas tradicijas ruošiamą maistą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, mūsų prioritetas autentiški graikiški produktai, kokybiška ir šviežia mėsa bei malonus klientų aptarnavimas.
informacija apie UAB „Tyras graikiškas maistas“
1221 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.