MB „Moju“

Maisto technologas - vadybininkas

1200-1900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Moju“

Darbo pobūdis

Labas,
Mes ieškome alkano žmogaus, norinčio ne tik skaniai pavalgyti mūsų Food Friends kavinėje, bet ir sukurti daug nuostabių patiekalų, o svarbiausia puikių patirčių mūsų mylimiems klientams.
Norime dirbti pirmiausiai su profesionalu maisto gamybos srityje. Taip pat būtų puiku, jei asmuo būtų susidūręs su klientų aptarnavimu, komandos formavimu, kasos mygtukais ir čekiais, maisto užsakymu pas tiekėjus, o svarbiausia - būtų susidūręs su optimizmu gyvenime ir noru sukurti puikią aplinką aplinkiniams ;)

Reikalavimai

Kurti patiekalus;
Tvarkyti dokumentaciją;
Formuoti komandą;
Užsakinėti prekes;
Atidarinėti naujus taškus;
Skaičiuoti, rašyti, domėtis ir daug dirbti :))

Mes jums siūlome

Skanus maistas;
Geras atlygis;
Erdvė kurti;
Draugiška aplinka.

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra susitarimo reikalas, viskas bus gerai ;)

MB „Moju“

Esame jaunas kolektyvas, mylintis maistą ir visą procesą, susijusį su jo gamyba. Manome, kad sotus ir draugų turintis žmogus - laimingas žmogus.
informacija apie MB „Moju“
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.