UAB "Vilokta"
Daugiau apie įmonę »

Marketingo ir komunikacijos vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Vilokta"

Darbo pobūdis

Siekdami tobulinti bei vystyti KEBAB inn prekės ženklą, tapti lyderiais rinkoje, ieškome nuotaikingo ir ambicingo kolegos, kurio pagrindinės darbo funkcijos būtų:
  • įmonės įvaizdžio formavimas; rinkodaros projektų valdymas;
  • vidinė ir išorinė komunikacija; socialinių tinklų paskyrų administravimas (Facebook, Youtube, Instagram);
  • web svetainių kūrimas/administravimas;
  • pardavimų skatinimo akcijų generavimas ir įgyvendinimas;
  • pardavimų kontrolė;
  • lojalumo ir sutartinių klientų sistemų administravimas;
  • ryšių su esamais klientais palaikymas, aktyvi naujų paieška.
  • įmonės renginių organizavimas (KEBAB inn cinema, įmonės mikroklimato gerinimo šventės);

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • pažengusio Microsoft Office vartotojo įgūdžiai;
  • komunikabilumas, operatyvumas ir lankstumas įvairiose situacijose;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • grafinio dizaino programos valdymas maketavimui;
  • darbo prekybos/maitinimo įmonėje patirtis;
  • mažmeninės prekybos ir/arba viešojo maitinimo taisyklių ir procesų išmanymas.

Mes Tau siūlome:

  • konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • apmokymus ir visapusišką pagalbą įsiliejant į darbus;
  • darbuotojams taikomas nuolaidas (bistro maistui, kavai, plovyklos ir serviso paslaugoms);
  • jaunatvišką komandinį kolektyvą.

UAB "Vilokta" - "egas" prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, jau beveik 25 metus sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 60 darbuotojų.

Veiklos sritys:
  • Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis
  • Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai)
  • Bistro veikla ( "KEBAB inn" kebabai, "ARABICA" kava)
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR)
  • Motelis
  • BOSCH autoserviso veikla
  • Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas
Informacija apie UAB "Vilokta"
882 €
Vid. atlyginimas bruto
62
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 557 €
25% uždirba 557-890 €
25% uždirba 890-1161 €
25% uždirba nuo 1161 €
Vadovas: Zigmas Bagdonas