Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

Marketingo projektų vadovas (-ė)

1980-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.

Darbo pobūdis

  • Įmonės marketingo strategijos rengimas ir įgyvendinimas;
  • Marketinginių metinių veiksmų planų ir biudžeto sudarymas, vykdymas ir kontrolė;
  • Nuolatinis konkurencinės rinkos tyrimas: stebėjimas, analizė ir konkurencinių sprendimų siūlymas;
  • Marketingo priemonių kūrimas ir šio proceso koordinavimas;
  • Prekės ženklo žinomumo bei įvaizdžio stiprinimas;
  • Įmonės interneto bei socialinių tinklų priežiūra;
  • Išorinės ir vidinės komunikacijos programų rengimas ir koordinavimas;
  • Reklaminės medžiagos kūrimo, dizaino bei spaudos darbų organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Patirtis socialinių tinklų administravime (komunikacija, reklama, turinys)
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo srityje);
  • Sugebėjimas pilnai valdyti bei prisiimti atsakomybę už vykdomus projektus;
  • Geri analitiniai sugebėjimai, organizuotumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą.
  • Sugebėjimas dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę, atidumas, kruopštumas.

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką, kurioje skatinami nauji mąstymo būdai bei darbo metodai;
  • Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

1980-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Conres LT“ – perspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Kompanija, išsiskirianti inovatyviu statybų procesų valdymu, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas bei tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt. Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti bei jaustis svarbiu komandos nariu.