Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Kauno loftas“

Marketingo specialistas (-ė) - renginių organizatorius (-ė) - kuratorius (-ė)

1300-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kauno loftas“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo mūsų komandos nario. Darbas įdomus ir reikalaujantis entuziasmo, energijos bei patirties! Viena darbo dalis (grafikas derinamas ir galimos įvairios opcijos) dirbti su mūsų socialiniais tinklais ir reklama (valdome kelis barus) Kita darbo dalis (už kurią siūlome papildomą apmokėjimą) yra privačių renginių organizavimas ir kuravimas. Kas mes esame ir ką mes siūlome? Jei trumpai, estame "Arena Billiards" pramogų erdvė kaune, turime aukšto standarto pulo stalus, smiginį, stalo kerlingą, stalo futbolą, pokerio stalą, mafijos žaidimo stalą ir dar nemažai planų ateityje suteikti daugiau pramogų mūsų svečiams. O ilgesnis pasakojimas - darbo pokalbio metu!

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis šioje sferoje - privaloma!

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas - derybų ir kompetencijų klausimas. :)

UAB "Apskaitos projektas"
informacija apie UAB „Kauno loftas“
1894 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.