Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AD Baltic“
Daugiau apie įmonę »

Marketingo specialistas (-ė)

Vilnius - UAB „AD Baltic“

Darbo pobūdis

Marketingo komanda kviečia elektroninių kanalų specialistą, kuris bus atsakingas už skaitmeninį marketingą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Ieškome savarankiško, energingo ir kūrybingo organizatoriaus, mokančio, galinčio ir norinčio įvesti ir palaikyti tvarką savo srityje.

Atsakomybės sritys:
Valdysite, prižiūrėsite ir vystysite kompanijos interneto svetaines, el. parduotuves, savitarnas, masinių el. laiškų bei SMS siuntimo sistemas, koordinuosite socialinius tinklus, vaizdo ekranus parduotuvėse, kasose bei kitus skaitmeninius kanalus;
Organizuosite marketingo projektus, prisidėsite organizuojant renginius klientams bei darbuotojams.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas rinkodaros, vadybos ar komunikacijos srityse;
Rinkodaros projektų bei kampanijų organizavimo išmanymas ir patirtis ne mažiau nei 3 metai;
Ne mažesnė nei 2 metų patirtis darbe su skaitmeniniais kanalais: interneto, socialinių tinklapių kūrimas ir priežiūra, masinių sms ir el. laiškų siuntimas, ERP sistemos ir pan.,
Asmeninis domėjimasis technologijomis, noras tobulėti;
Organizaciniai, projektų valdymo įgūdžiai, savarankiškumas;
Noras dirbti komandoje, komunikabilumas ir lankstumas;
Nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios. Reikalingos anglų ir rusų kalbos.

Mes jums siūlome

Plačias atsakomybės ribas ir savarankiškumą savo srityse;
Tarptautinio verslo aplinką;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Draugišką komandą.
UAB „AD Baltic“

UAB „AD Baltic“

AD BALTIC - didmeninės prekybos autodetalėmis įmonių grupė, veikianti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje – viena iš rinkos lyderių, ADI tinklo narė.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą.
Informuojame, kad Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis (CV) tvarkysime tik personalo atrankos tikslu (teisinis pagrindas: tvarkyti duomenis privalome siekdami imtis Jūsų kandidatūros tinkamumo patikrinimo veiksmų prieš sudarant darbo sutartį) ir tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą darbo poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atsakingus bendrovės darbuotojus, Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami.
Prašome kandidatuoti tiesiogiai skelbime nurodytu būdu, vengti perteklinių asmens duomenų nurodymo savo CV bei pateikti mums tik tokią asmeninę informaciją, kuri aktuali kandidatuojant į pageidaujamą darbo poziciją.
Pateikę mums savo CV, Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti mūsų leisti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti savo duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Duomenų subjektų teisės nėra absoliučios ir teisės aktai numato papildomų sąlygų ir reikalavimų jų įgyvendinimui.
Informacija apie UAB „AD Baltic“
1524 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
274
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 728 €
25% uždirba 728-1245 €
25% uždirba 1245-1671 €
25% uždirba nuo 1671 €
Vadovas: Kęstutis Tubutis

Panašūs skelbimai: