Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Marcopol Baltija“

Marketingo specialistas (-ė)

1800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Marcopol Baltija“

Darbo pobūdis

  • Informacinės medžiagos ruošimas;
  • Komunikacija socialiniuose tinkluose;
  • Interneto svetainių ir naujienlaiškių kuravimas ir turinio kūrimas;
  • Informacijos apie produktus talpinimas internetinėje parduotuvėje;
  • Prekių aprašymų kūrimas;
  • Naujų rinkodaros projektų inicijavimas;
  • Klientų poreikių analizavimas, jos gerinimo veiksmų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Duomenų analizė bei ataskaitų ruošimas;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas savo kompetencijos ribose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštojo išsilavinimo rinkodaros, komunikacijos ar vadybos srityje;
  • Patirties marketingo srityje;
  • Gebėjimo analizuoti ir tinkamai interpretuoti turimą informaciją;
  • Lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Žinios apie statybines medžiagas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą patikimoje, 15 metų veikiančioje įmonėje;
  • Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetencijas atitinkantį atlygį;
  • Draugiškus ir visada pasiruošusius padėti kolegas.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Marcopol Baltija“ pagrindinė įmonės veikla - didmeninė bei mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis, varžtais bei sraigtais. Mūsų verslo partneriai - prekybos, baldų gamybos ir statybinės organizacijos.
informacija apie UAB „Marcopol Baltija“
3409 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2472 €
25% uždirba 2472-2808 €
25% uždirba 2808-3426 €
25% uždirba nuo 3426 €