Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Klinika „Neodenta“
Daugiau apie įmonę »

Marketingo specialistas

Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

Plečiamės ir ieškome komandos nario, atsakingo už :
  • Reklamos priemonių planavimą ir įgyvendinimą;
  • Reklaminių akcijų kūrimą;
  • Soc. tinklų priežiūrą;
  • Internetinių svetainių administravimą;
  • Rinkos pokyčių stebėjimą, analizę ir ataskaitų rengimą;
  • Įvairių renginių organizavimą;
  • Įmonės įvaizdžio gerinimą;
  • Įvairių socialinių akcijų organizavimą.
  • Marketingo projektų vykdymą, efektyvumo ir rezultato
analizę;
  • Naujų reklaminių kanalų paiešką ir jų valdymą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros ar verslo srityje;
  • Darbo patirtis su CorelDraw, Adobe Iliustrator, Adobe Photoshop maketavimo programomis;
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, gebėjimas generuoti naujas idėjas;
  • Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Darbo su socialiniais tinklais patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Karjeros galimybes modernioje odontologijos klinikoje;
  • Profesinės savirealizacijos galimybes ir nuolatinį tobulėjimą;
  • Konkurencingą atlyginimą atsižvelgiant į patirtį;
  • Draugišką, motyvuotą ir linksmą komandinę atmosferą.

Tai modernių odontologijos klinikų grupė Kaune, Vilkaviškyje. Jau šiemet atidarysime filialą Vilniuje . Nuolat investuojame į žinias ir technologijų atnaujinimą. Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba specialistai, puikiai išmanantys savo darbą, nuolat keliantys kvalifikaciją. Mūsų gydytojais pasitiki daugiau nei 80 000 klientų.