Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Beinitas“

Marketingo specialistė (-as) KLAIPĖDA

1352-2630 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Beinitas“

Darbo pobūdis

  • Įmonės valdomų prekinių ženklų marketingo strategijos kūrimas ir vystymas;
  • Marketingo biudžeto planavimas, sąnaudų optimizavimas ir vykdymo kontrolė;
  • Socialinių tinklų turinio kūrimas ir administravimas (Facebook, Instagram, Youtube);
  • Katalogų, lankstinukų, skrajučių, kortelių ir kt. kūrimo ir platinimo koordinavimas;
  • Bendradarbiavimas su išoriniais reklamos tiekėjais;
  • Naujienlaiškių rengimas bei siuntimas;
  • Nuolatinė rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų analizė bei atsakomųjų veiksmų inicijavimas;
  • Įmonės svetainės turinio administravimas (Prestashop);
  • Kitų komandos užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas (marketingo, rinkodaros srityje);
  • Geri tekstų rašymo įgūdžiai;
  • Geri projektų valdymo bei planavimo įgūdžiai;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija;
  • Mokėjimas dirbti dizaino programomis (privalumas);
  • Prekės ženklo kūrimo, valdymo, vystymo patirtis;
  • Video medžiagos apdorojimas (privalumas).

Atlyginimas

1352-2630 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklauso nuo turimos kompetencijos/ įgūdžių ir rezultatų.

informacija apie UAB „Beinitas“
1858 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.