Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Prepa“

MARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Darbas namuose - UAB „Prepa“

Darbo pobūdis

Ieškome ilgametę patirtį turinčio (-ios) marketingo specialisto (-ės) esamo prekinio ženklo vystymui, žinomumo didinimui. Nėra būtina turėti patirties visose žemiau pateiktose srityse, bet mums svarbiausia, kad žmogus turėtų patirties su prekės ženklo stiliaus kūrimu, grafiniu dizainu.

  • Prekės ženklo stiliaus, identiteto, išskirtinumo sukūrimas ir vystymas;
  • Produktų pakuočių, brošiūrų, nuotraukų kūrimas;
  • Produktų fotografavimas (būtų privalumas) arba dalyvavimas juos fotografuojant;
  • Video kūrimas (būtų privalumas), dalyvavimas filmavimuose, idėjų generavimas;
  • Prekės ženklo iternetinės svetainės dizaino kūrimas (svetainės dar nėra), turinio kūrimas, administravimas;
  • Soc. tinklų turinio kūrimas, administravimas ir priežiūra;
  • Amazon ir Google PPC reklamos administravimas, priežiūra, analizė ir optimizavimas;
  • Atsakinėjimas į pirkėjų laiškus, susidariusių problemų sprendimas;
  • Kitų sričių specialistų paieška ir darbų koordinavimas;
  • Darbas nuotoliniu būdu, nuolatinis tobulėjimas, naujovių taikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Patirtis E-komercijoje;
  • 2 metų patirtis su prekės ženklo kūrimu, jo žinomumo didinimu;
  • 2 metų patirtis su grafiniu dizainu, pakuočių, brošiūrų kūrimu;
  • Puikūs darbo įgūdžiai su Excel programa;
  • Patirtis su internetinių svetainių kūrimu, administravimu;
  • Darbo patirtis su internetine reklama ir noras tobulėti šioje srityje. Patirtis su Amazon reklama, būtų didelis privalumas;
  • Komunikabilumas ir geri darbų organizavimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas detalėms, kūrybiškumas bei gebėjimas prisitaikyti prie užduočių kaitos;
  • Atsakingas požiūris į darbą ir orientacija į rezultatą.

Privalumai:
  • Darbo patirtis su Amazon platforma
  • Google adwords, Facebook reklama, SEO;
  • Kitų kalbų mokėjimas – Vokiečių, Italų, Prancūzų, Ispanų;
  • Patirtis dirbant Helium10, Upwork platformomis;

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir kūrybišką darbą nuotoliniu būdu;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros ir strategijos kūrimo;
  • Laiku mokamą atlygį už atliktą darbą.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bandomasis laikotarpis 3 mėn.
UAB „Prepa“

UAB „Prepa“

UAB Prepa – tai el. prekyba užsiimanti įmonė, kuri savo produkciją pardavinėja Europos ir Amerikos šalyse. Įmonė parduoda naminiams augintiams skirtas prekes. Įmonės tikslas yra kurti naujus ir tobulinti jau esamus rinkoje produktus, orientuojantis į kokybę ir naudą klientams.