Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Pigu perku group“

Socialinių tinklų guru

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

Socialiniuose tinkluose jautiesi kaip žuvis vandenyje ir žinai, kaip sukurti ne tik akį pritraukiantį, bet ir pardavimus auginantį turinį?
Kurti vizualinį, video ir kitą interaktyvų turinį socialiniams tinklams tau tikras malonumas, o smagūs tekstai taip ir laukia progos būti perskaityti?
Žinai, kaip padidinti socialinių tinklų "reach'ą" ir auginti auditorijos įsitraukimą?
Idejas ne tik įgvendini, bet ir generuoji?
Esi nusiteikęs visapusiškai prisidėti prie įmonės marketingo veiksmų įgyvendinimo ir padėti kolegoms?
Jei TAIP atsakymų yra dauguma, mes tavęs laukiam!

Reikalavimai darbuotojui

Kūrybiškumas, tinka ir "Crazy" idėjos;
Patirtis valdant Facebook ir Instagram socialinius tinklus ir kuriant jiems turinį (Linkedin, Youtube privalumas)
Gebėjimas dirbti vizualinio turinio kūrimo programomis (Canva, Adobe Premiere ir kt.);
Organizuotumas, geras darbų planavimas bei iniciatyvumas
Puiki anglų kalba;
Patirtis kuriant ir administruojant Facebook Ads kampanijas - privalumas

Įmonė siūlo

Erdvę idėjų ir crazy sprendimų įgyvendinimui
Palaikančią ir draugišką marketingo komandą
Galimybę augti ir realizuoti save profesinėje srityje
Poilsio akimirkas su stalo futbolu ir puodeliu kavos

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB “Pigu perku group” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje , Estijoje ir Suomijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1730 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1346 €
25% uždirba 1346-1572 €
25% uždirba 1572-2155 €
25% uždirba nuo 2155 €