Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Marketingo vadybininkas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Marketingo strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir kontrolė;
  • Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas ir naujų idėjų generavimas;
  • Komunikacijos strategijos socialiniuose tinkluose kūrimas (Facebook, Youtube, LinkedIn);
  • Komunikacijos socialiniuose tinkluose priežiūra bei analizavimas;
  • Reklaminių žinučių kūrimas ir maketavimas;
  • Turinio tikslinėms grupėms kūrimas bei rezultatų analizė;
  • Reklaminių kampanijų socialiniuose tinkluose kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalbos žinios;
  • Naujausių socialinių tinklų tendencijų išmanymas;
  • Maketavimo patirtis;
  • Strateginis mąstymas, organizaciniai gebėjimai ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Motyvacija bei orientacija į ilgalaikį rezultatą;

  • Visas socialines garantijas ir reikalingas darbo priemones;
  • Galimybę augti profesinėje srityje, pažinti kitas rinkas bendraujant su įvairių šalių partneriais.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis:

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas