Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ADAMPOLIS GROUP

Marketingo vadybininkas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis:

  • Reklaminių kampanijų inicijavimas, kūrimas ir valdymas įvairiais reklamos kanalais;
  • Nuolatinė kampanijų priežiūra, analizė ir rezultatų sekimas bei pristatymas;
  • Naujų reklamos kanalų paieška, vertinimas ir įgyvendinimas;.
  • Socialinių tinklų priežiūra ir vystymas (Facebook, Linkedin, Instagram);
  • Vaizdinės ir tekstinės komunikacijos turinio kūrimas;
  • Bendradarbiavimas su išorinėmis reklamos agentūromis;
  • Pagalba kuriant ir įgyvendinant marketingo ir komunikacijos planus.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, marketingo, dizaino ar pan. srityje;
  • Google Ads, Google Analytics, Facebook Business, SEO ir kitų skaitmeninės rinkodaros įrankių naudojimo patirtis;
  • Socialinių tinklų turinio kūrimo bei reklamos kampanijų administravimo patirtis (Facebook, Instagram, Linkedin);
  • Gebėjimas dirbti maketavimo programomis (Adobe Photoshop, Illustrator) - didelis privalumas;
  • Gebėjimas generuoti naujas idėjas, kūrybiškumas ir pozityvumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir koordinuoti projektus;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;
  • Taisyklinga anglų bei lietuvių kalba raštu bei žodžiu.

Mes siūlome:

  • Patirtį augančioje ir sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Vidinius bei išorinius profesinius mokymus, savirealizacijos galimybes;
  • Tarptautinę darbo atmosferą;
  • Darbo užmokestį nuo 1500 eurų (brutto).

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei kvalifikaciją.
strongest_in_lithuania

ADAMPOLIS – viena didžiausių komercinio transporto prekybos bendrovių Lietuvoje, įgaliotasis MAN Truck & Bus AG importuotojas šalyje
informacija apie ADAMPOLIS GROUP
3326 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2355 €
25% uždirba 2355-3022 €
25% uždirba 3022-3969 €
25% uždirba nuo 3969 €