Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Saurida“

Marketingo vadybininkė (-as)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurida“

Darbo pobūdis

Degalinių tinklo papildomos prekybos (kava , sumuštiniai, auto prekės, vaisvandeniai, ledai, ir t.t.) pardavimų skatinimas;
Akcijų kūrimas, jų naudingumo analizė;
Nuolatinis darbas su kūrybinėmis agentūromis;
Reklaminės medžiagos užsakymas, maketų derinimas ir paskirstymas;
Išorinės reklamos koordinavimas ( kainų pilonai, maketai spaudai, baneriai), pagal poreikį, derinimas su savivaldybėmis;
Internetinės svetainės administravimas, socialinių tinklų tūrinio kūrimas ( Facebook, Linkedin);
Pastovus bendravimas su degalinių vadovais;
Pagalba organizuojant įmonės renginius.

Reikalavimai darbuotojui

Turi patirties su reklamos gamybos projektais;
Išmanai pardavimų skatinimo, komunikacijos ir reklamos organizavimo procesus;
Esi kūrybiškas ir iniciatyvus;
Turi gebėjimų mintis dėstyti raštu, kurti aprašymus, naujienlaiškių tekstus;
Domiesi rinkodaros naujovėmis ir gebi tai pritaikyti praktikoje;
Privalumas, jeigu turi patirties kuriant kokybišką turinį Facebook, Linkedin platformose.
Gebi projektus valdyti nuo idėjos iki užbaigimo.
Turi gerus bendravimo įgudžius.

Įmonė siūlo

Galimybę kurti ir įgyvendinti savo sumanymus;
Galimybė keliauti po visą Lietuvą;
Smagią ir kūrybišką komandą!

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimo dydis ir motyvacijos paketas aptariami pokalbio metu.

UAB "Saurida" - lietuviško kapitalo bendrovė, veiklą pradėjusi 1997 m. Pagrindinė veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais , valdome 43 degalinių tinklą, turime 3 medienos apdirbimo gamyklas, esame lyderiai dujinių šildymo sistemų pajungime , turime apie 25 000 dujų vartotojų. Lietuvoje ir ne tik savo transportu pristatome įvairius krovinius.
Ir visa tai atlieka virš 500 įmonės darbuotojų. Esame darbštūs, žingeidūs, mums patinka iššūkiai ir mums sekas!
informacija apie UAB „Saurida“
1157 €
Vid. atlyginimas bruto
266
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1070 €
25% uždirba 1070-1275 €
25% uždirba nuo 1275 €