Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Restoranų grupė FORTAS“

Marketingo vadybininkė (-as)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Restoranų grupė FORTAS“

Darbo pobūdis

Įmonės prekinių ženklų įvaizdžio formavimas, vystymas ir žinomumo didinimas;
Inovatyvių marketingo sprendimų pritaikymas komunikacijoje;
Kūrybiškų tekstų rašymas , fotosesijų organizavimas;
Komunikacijos veiksmų planavimas ir įgyvendinimas (internetinėje ir tradicinėje medijoje);
Socialinių tinklų bei internetinės svetainės administravimas, turinio kūrimas ir valdymas;
Rinkos poreikių , tendencijų, pokyčių analizė, naujų idėjų generavimas;
Viešojo maitinimo rinkos, technologijų sekimas, įmonės reprezentavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo, komunikacijos srityse);
Darbo patirtis viešojo maitinimo srityje būtų privalumas;
Turinio kūrimo bei kompanijų valdymo patirtis;
Savarankiškumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, gebėjimas planuoti, organizuoti, įgyvendinti procesus;
Anglų kalbos žinios, rusų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą , įdomų darbą, profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
Sprendimų laisvę savo kompetencijos ribose;
Savirealizacijos galimybes sparčiai augančiose įmonėse;
Iššūkius ir galimybę realizuoti save, siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
Reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Restoranų "FORTAS" tinklas Lietuvoje ir pirmasis Lietuvoje greitojo maisto japonų restoranas “Sushi Express” . Šiuo metu dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje bei Panevėžyje.
informacija apie UAB „Restoranų grupė FORTAS“
1302 €
Vid. atlyginimas bruto
258
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 915 €
25% uždirba 915-1240 €
25% uždirba 1240-1505 €
25% uždirba nuo 1505 €