UAB "LA CURE D.S.P"
Daugiau apie įmonę »

Masažo terapeutė (-as)

400–700 Eur
Vilnius - UAB "LA CURE D.S.P"

Darbo pobūdis

Ieškome masažo terapeutų dirbti Provanso Kvapai SPA town hall ir PACAI SPAVilniuje. Abejos vietos įsikūrusios 5* viešbučiuose

Pagrindinės darbo pareigos:
  • Viso kūno arba kūno dalių masažai, veido masažai ir veido procedūros;
  • Klientų konsultavimas po procedūrų;
  • Aromaterapijos konsultacijos, bendravimas su klientais.

Reikalavimai

  • Medicininis išilavinimas (privalumas);
  • Aromaterapijos žinios;
  • Noras tobulėti;
  • Anglų/ rusų kalbos pagrindai;
  • Dėmesys klientui ir geras klientų aptarnavimas;
  • Kruopštumas, atidumas;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Komunikabilumas.

Privalumas:
  • Sveika gyvensena, žinios apie sveikatą, nuoširdumas ir pozityvumas

Mes jums siūlome

  • Draugišką aplinką;
  • Galimybę tobulėti;

Atlyginimas

400–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė veiklą vykdo nuo 2008 m. Plėtra prasidėjo 2013 m. Šiuo metu įmonė dirba su prekiniu ženklu Provanso kvapai. Vilniuje yra įsikūrę du SPA centrai, Klaipėdoje - vienas, Palangoje - du. Įmonė atstovauja prekinį ženklą Florame. Florame kompanija gamina organinius aromaterapinius produktus.
Informacija apie UAB "LA CURE D.S.P"
14
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Erika Daugėlaitė