CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Mažmeninės prekybos direktorius

2500–3500 Eur

Darbo pobūdis

Augame sparčiu žingsniu, tad ieškome stipraus komandos nario - mažmeninės prekybos direktoriaus. Šis žmogus atstovaus ne tik pardavimus, bet ir jungsis prie įmonės valdymo komandos, kad komanda augtų dar greičiau.

Ieškome žmogaus, turinčio patirties organizuojant pardavimų komandos darbą bei užtikrinant sklandų mažmeninės prekybos augimą.

Tavo pagrindinės užduotys:
  • Bonusavimo sistemos kūrimas ir diegimas;
  • CRM kūrimas ir diegimas;
  • Biudžetas;
  • Lojalumo sistemos kūrimas ir plėtojimas;
  • Pokyčių inicijavimas ir efektyvumo didinimas;
  • Kontrolės sistemos kūrimas ir palaikymas;
  • Struktūros ir atsakomybių tobulinimas.

Reikalavimai

Ypač dideliu privalumu laikysime, jei turite patirties padedant įmonei persiformuojant iš mažos (startuolio, 40 žmonių) į vidutinę ar net didelę.

Tad, jei:
  • energijos ir noro kartu užaugti ir išsiplėsti už Europos ribų - apstu;
  • norisi iššūkių, kuriuos galėtume įgyvendinti kartu su visa komanda;
  • patirties vedant pardavimų komandą pirmyn sukaupta per 3 ir daugiau metų;
  • žinių gauta baigus Bakalauro ar net Magistro studijas;
  • anglų kalba ne tik rašosi, bet ir kalba liejasi itin lengvai bei sklandžiai;
  • pagrindas po kojomis naudojant Excel, Powepoint, Google įrankius yra stabilus.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir pilną iššūkių darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Galimybę realizuoti savo sumanymus ir idėjas;
  • Pilnas vadovo paketas: automobilis, kompiuteris, telefonas.

Atlyginimas

2500–3500 Eur atskaičiavus mokesčius

Mūsų įmonė - sparčiai auganti ir tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonių grupė, esanti rinkos lyderė, veikianti mažmeninės prekybos srityje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1082€
33% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)