Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Mechanikos inžinierius

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „J&C Aero“

Darbo aprašymas:

Ieškome inovatyvaus, atsidavusio inžinieriaus MTEP skyriuje, kuris plačiai ir bendrai susižavėtų inžineriniais mokslais ir sektų tarptautines inžinerijos tendencijas bei technologijas. Būsite atsakingas už darbą etapuose, susijusiuose su galutiniu produktu nuo inžinerijos iki galutinio prototipų kūrimo.

Pareigos ir atsakomybės:

  • reikalavimus atitinkančių komponentų gamyba ir montavimas.
  • Techninių galimybių nustatymas (bendra įmonės apimtis ir subrangovai).
  • Rekomenduoti techninio projekto ar proceso pakeitimus, siekiant pagerinti efektyvumą, kokybę arba našumą.
  • naujų gamybos technologijų, procesų ar įrangos nustatymas, kūrimas ir diegimas.
  • Kiekvieno projekto biudžetų ir laiko apimčių įvertinimas.
  • Galutinį produktą pagrindžiančios techninės dokumentacijos rašymas.
  • Darbas su įvairiais įmonės padaliniais/komandomis gaminant gaminių prototipus ir išbandant funkcionalumą.
  • Su gaminio gamyba susijusių įrodymų duomenų rinkimas.
  • Pagalba vykdant specialius projektus, užduotis ir kitas pagal paskirtas pareigas.

Reikalavimai:

  • Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis.
  • Reikalinga ne mažesnė nei 5 metų gamybos ir gamybos patirtis.
  • Įrodomi inžineriniai įgūdžiai su darbų portfeliu.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, didelė patirtis dirbant su CAD programa (SolidWorks).
  • Labai analitinis protas, pasižymintis išskirtiniais problemų sprendimo įgūdžiais ir atidumu detalėms.
  • Versalumas.
  • Laiko valdymo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Unikalią galimybę dirbti sparčiai augančioje aviacijos įmonėje.
  • Nemokamas leidimas įgyvendinti savo kūrybines idėjas.
  • Plačias mokymosi ir mokymosi galimybes.
  • Tikrai tarptautinę, labai ambicingą ir dinamišką komandą, kuri lengvai palaiko ir bendradarbiauja su kolegomis daugiakultūrėje aplinkoje.
  • Rūpinkitės savo emocine ir fizine savijauta, siūlydami papildomą sveikatos draudimą su įtrauktomis psichologo konsultacijomis ir galimybe susimokėti už abonementą į sporto salę.
  • Komandos formavimo renginiai, įmonės apmokama sporto veikla (krepšinis, tinklinis), vasaros/žiemos vakarėliai ir dovanos ypatingoms progoms.
  • Kiti privalumai: nemokama skani kava, arbata, užkandžiai ir vaisiai bei mėnesio penktadienio pietūs biure.
  • Šių pareigų atlyginimo diapazonas yra nuo 2000 EUR iki 3000 EUR [bruto]. Galutinis pasiūlymas priklausys nuo patirties ir kompetencijų.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „J&C Aero“

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijos bei aviacijos patikimumo srities specialistų partneris.

Daugiau apie mus:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (8)
informacija apie UAB „J&C Aero“
3511 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1754 €
25% uždirba 1754-2429 €
25% uždirba 2429-3876 €
25% uždirba nuo 3876 €